מערכות קירור

מערכות קירור חיוניות לכל בית עסק המחזיק מוצרים הנדרים לאחסון בקירור. רק מערכות קירור המתאימות בדיוק לאופי העסק, לחלל המיועד שבו הן יותקנו, ולמוצרים שיאוחסנו בהם יצליחו להבטיח את טיב המוצרים לאורך זמן.

הצורך במערכת קירור ואחסנה של מוצרים בטמפרטורה נמוכה נדרש על ידי גופים רבים במטרה לשמור על טיב המוצר ועל הטריות שלו. גופים רבים כמו חברות מזון, מגדלי פרחים, מעבדות רפואיות, בתי חולים, חקלאיים, חברות ליצור ושיווק תרופות ועוד בוחרים בחברת "א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר" במטרה לשמור על אורך חיי המוצר ולהבטיח שהצרכן יקבל מוצר איכותי העומד בסטנדרטים קפדניים. א.אביטל פתרונות קירור ומיזוג אוויר

קירור הוא גורם חיוני גם בעת הובלת מוצרי מזון וחומרים נוספים הרגישים לשינויי טמפרטורה בכל צורה של הובלה, במשאיות, בקרונות רכבת , במטוסים וגם באניות.

צוות העובדים ב"א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר" ידע להציע לכל בית עסק, ארגון או מוסד את הפתרון האופטימאלי בתחום מערכות קירור, פתרון שיתאים לצרכים, לתקציב, לתנאי הסביבה ויבטיח תפעול מושלם של בית העסק.

5 סיבות שישכנעו אתכם לבחור ב"א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר"

  • כאשר אתם באים לבחור מערכות קירור לבית העסק שלכם חשוב לבחור בעל מקצוע איכותי שיקפיד על כל הפרטים הנדרשים לבניית מערכות קירור מתוך שימוש בחומרים האיכותיים והעמידים ביותר. כל טעות בבחירה או התקנה של אחד הגורמים, גם אם לכאורה הוא נראה קטן ושולי, עשויה לגרום לנזקים כבדים לאובדן של סחורה יקרה.
  • אנו בחברת "א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר" מבטיחים לספק את המוצר הטוב ביותר לכל לקוח. צוות העובדים המקצועי שלנו קשוב לצורכי הלקוח, יודע לטפל בכל בעיה, לתת פתרון מתאים וליווי מקצועי לאורך כל הדרך, כולל התקנה ותחזוקה של מערכות הקירור כדי שיפעלו בדרך הטובה ביותר.
  • צברנו ידע רחב וניסיון של ארבעים שנה בתחום מערכות הקירור. הודות לידע הרב נדע להמליץ על המערכת הנכונה והמתאימה ביותר לכל סוג של בית עסק או ארגון. אנו מעסיקים צוות טכנאים מיומן בפריסה ארצית עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. כל הטכנאים שלנו עוברים השתלמות תקופתיות בחו"ל ועומדים בקשר יום יומי עם כל היצרנים שאותם החברה מייצגת.
  • בנייה נכונה של מערכות קירור מתחילה בתכנון נכון. כל סוג של מוצר דורש אחסנה בטמפרטורות שונות לצד דרישות נוספות כמו אטימות ובידוד. בעת התכנון, הצוות המקצועי שלנו יגדיר את השימושים של מערכת הקירור, יבחן את סוג המוצרים העתידים להיות מאוחסנים בו, את התנאים הנדרשים לכל סוג של מוצר, את תקופת הזמן הנדרשת לאחסון ועוד.
  • את מערכות הקירור נבנה מחומרים בעלי תכונות בידוד, מלוחות אטומים שימנעו זליגה של קור וחום, מתוך שימוש באמצעי אטימה טובים ומחוזקים ובהתקנה של מערכות מתקדמות של פיקוד ובקרה שיאפשרו לכל בעל עסק להתאים את מערכת הקירור לצרכים השונים וישמרו על הטמפרטורה הרצויה כל הזמן.

ב"א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר" נשמח להציע לכם את מערכות הקירור הטובות ביותר בארץ, מערכות המותאמות לצרכים שלכם במחירים אטרקטיביים.