צ'ילרים

צ'ילרים הם אחת משיטות הקירור הפופולאריות כיום. בשונה מפעולות המזגן המייבשת את האוויר, הצילרים מקררים כל מבנה באמצעות מים קרים המועברים דרך צינורות ומשאבות לאזורים שונים בחדרים או במבנה. המים שבתוך הצ'ילר מקוררים באמצעות צינורות בעלי גז קר, שאינו נפגש עם המים, והם סופחים אליהם את החום גם במקומות שבהם השטח הנתון גדול מאוד.

הצ'ילרים נפוצים במקומות רבים בעלי חדרים רבים או שטחים גדולים כמו מתקנים תעשייתיים, מתחמים ציבוריים, בתי חולים, אוניברסיטאות, בתי מלון, בתי אבות, וילות גדולות, אולמות גדולים ועוד. הצ'ילרים משמשים גם לקירור אוהלים המשמשים לאירועים שונים, הם מצליחים לקרר את המקום, אך הם לא נעזרים רבים כמו במערכות קירור קלאסיות.א.אביטל פתרונות קירור ומיזוג אוויר

צ'ילרים – כי גם לכם מגיע ליהנות מפתרונות קירור מתקדמים

התקנה של מערכות צ'ילרים אינה משימה פשוטה. זוהי עבודה של מומחים בתחום מערכות הקירור המורכבות. כדי להתאים ולהתקין את המערכת באופן האופטימאלי ביותר, יש לקחת בחשבון את תנאי השטח, את גודל המבנה, את הצרכים והשימושיים הייחודים של כל מקום.

הצ'ילרים הם חסכוניים בחשמל. התקנה של צ'ילרים תחסוך לכם כספים רבים לעומת התקנה של מערכות קירור אחרות. תוכלו ליהנות משטחים מקוררים בלי נקיפות מצפון ובלי לחשוב על חשבון החשמל התופח משעה לשעה בשל זלילת החשמל כמו במערכות קירור אחרות.

הצ'ילרים דורשים תחזוקה מינימלית. אם התקנתם את המערכת בצורה מקצועית, לא תידרשו להשקיע באיתור תקלות ובתיקון ובפעולות תחזוקה נוספות.

הצ'ילרים מעניקים פתרונות קירור יעילים ואמינים במיוחד שיכולים לשמש אתכם לאורך שנים רבות לעומת פתרונות קירור אחרים הנפוצים בשוק.

הצלירים מתאימים מאוד למקומות ציבוריים או למקומות שבהם יש חדרים רבים מאחר והם יכולים להעביר אוויר קר למרחקים ארוכים בניגוד למזגנים אשר מאבדים את יעילותם וחווים בעיות טכניות רבות ככל שהמרחק גדול יותר.

הצ'ילרים פועלים בשונה מהמזגנים. הודות לדרך הפעולה שלהם, דרך שבה האוויר מצוי באופן קבוע במפגש עם המים, הם מצליחים לשמור על הלחות באוויר ואינם מייבשים את האוויר.

הצ'ילרים חסכוניים באנרגיה ובחשמל ובמים, במערכת זורם גז ירוק שאינו מזיק לשכבת האוזון ולכן הם נחשבים לפתרון ידידותי לסביבה ושומרים על איכות הסביבה.

הצ'ילרים מותקנים במבנה באופן פנימי והם אינם פוגעים באסתטיות של החלל.א.אביטל פתרונות קירור ומיזוג אוויר

ב"א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר" ידעו לקרר לכם כל מתחם בדרך הטובה ביותר

  • צוות הטכנאים המקצועיים של "א. אביטל פתרונות קירור ומיזוג אויר" צבר ניסיון רב בתחום מערכות קירור בכלל והתקנת צ'ילרים בפרט במשך ארבעים שנות עבודה. אנו נדע לאפיין כל מקום ולאם התקין בו את המערכת המתאימה ביותר.
  • אנו נותנים אחריות לכל המוצרים ומציעים שירותי תחזוקה בפריסה ארצית. אנו זמינים שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה.
  • צוות העובדים שלנו מיומן ומקצועי. הם מתעדכנים בכל החידושים בתחום, עוברים השתלמויות בחו"ל ונמצאים בקשר ישיר עם היצרנים שאותם אנחנו מייצגים.

מחפשים פתרונות קירור של הדור החדש? צרו קשר, אני נדע להתאים עבורכם את המערכת המתאימה והחדשנית ביותר.

.